Akcja Reklama

Jak otrzymać punkty za reklamę?

Aby otrzymać punkty za reklamę, wykonaj zrzut ekranu udowadniający opublikowanie reklamy SMiC Hogwart, który zawierał będzie datę i godzinę publikacji, a także opublikowany materiał (czy ogólnie rzecz ujmując: zrzut ekranu całego posta, quizu itd.). Wyślij go na adres dyrekcja@smic.pl wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i domem. Punkty otrzymasz w przeciągu kilku dni od wysłania wiadomości.

Jak reklamować?

Sposobów jest wiele, a każdy z nich punktowany jest inaczej. Poniższe sposoby to tylko przykładowe formy reklamy. Jeśli zaskoczysz Dyrekcję jakimś kreatywnym podejściem do reklamy, otrzymasz bonusowe wartości punktów.
 
Facebook
To jedna z najbardziej skutecznych form. Polega ona na opublikowaniu jednego z poniższych obrazków na grupie lub fanpage na Facebooku. Drugim sposobem jest napisanie komentarza lub posta zachęcającego do zapisania się do naszej szkoły. Nagrodzimy również podwójnie opublikowanie którejkolwiek z innych form reklamy na grupach i fanpage Facebookowych. Wszelkie formy dozwolone!
Nagrody: 20 punktów za opublikowanie obrazka w grupie lub na fanpage, 5 punktów za komentarz lub opublikowanie własnego quizu itd.
 
Kwejk.pl
Ta forma jest chyba najprostsza - wystarczy jedną z opublikowanych grafik udostępnić na portalu Kwejk (lub innym podobnym). Proponowane portale: Kwejk.pl, Besty.pl, Wykop.pl, 9GAG.com, Demotywatory.pl
Nagrody: 10 punktów za obrazek
 
Quizy
Nagradzamy również stworzenie własnych quizów związanych ze światem Harry'ego Pottera, które w swoim rozwiązaniu będą miały adres naszej szkoły oraz zachętę do zapisów. Proponowane portale: Quizme.pl, SameQuizy.pl. Pamiętaj, że możesz również komentować inne, istniejące już quizy dotyczące świata Harry'ego Pottera z zachętą zapisania się do naszej szkoły!
Nagrody: 15 punktów za quiz, 5 punktów za komentarz pod cudzym quizem


 

Oficjalne grafiki reklamowe (kliknij aby powiększyć):

Grafiki kwadratowe (idealne na instagrama lub facebooka):

Grafiki pionowe (idealne do instastories):