XXVII Rok Szkolny - zapraszamy
Nick Ramsey | 06 października 2019 17:19

Szanowna społeczności szkoły,

Z radością informujemy, że zakończył się etap rekrutacji profesorów i możemy już przedstawić Wam kompletną kadrę oraz kilka informacji związanych ze zbliżającym się rokiem szkolnym. Na początek jednak - najważniejsze: oficjalny termin rozpoczęcia XXVII Roku Szkolnego.

Na rozpoczęcie oczywiście serdecznie zapraszamy. Nauczyciele, którzy nie mogą pojawić się na radzie, proszeni są o wysłanie dwóch potencjalnych godzin lekcji dla klasy pierwszej oraz dwóch potencjalnych godzin lekcji dla klasy drugiej na maila dyrekcji (dyrekcja@smic.pl) do piątku (11.10). W tym roku szkolnym do naszej szkoły zawitało czworo nowych profesorów. 

 

Mamy Wam również do przekazania kilka ważnych informacji:

Loteria
Można już wysyłać losy w loterii. Losowanie odbędzie się po rozpoczęciu semestru (czyli w najbliższą niedzielę). System wygranych również ulega zmianie. Od dziś co tydzień do wygrania jest aż 1500 Galeonów, a liczba zwycięzców zostaje zwiększona do dwóch osób. 

Punkty doświadczenia
W trakcie rozpoczęcia roku szkolnego, aktualne poziomy użytkowników zostaną wyzerowane, aby wyrównać szanse na nowy semestr. 

Galeony, ubrania, zwierzaki etc.
Wasze stany konta, a także zakupione różdżki, miotły, ubrania i zwierzaki pozostaną nietknięte. 

Zapowiedź nowej gry
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego uruchomiona zostanie nowa gra, której szczegółów na ten moment nie będziemy zdradzać. Ucieszy Was zapewne jednak fakt, że gra ta umożliwiać będzie zdobywanie punktów do Rankingu Uczniów i Rankingu Profesorów. 

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja SMiC Hogwart


Punkty:
Opiekun:
Prefekt:
Prefekt:


Punkty:
Opiekun:
Prefekt:
Prefekt:


Punkty:
Opiekun:
Prefekt:
Prefekt:


Punkty:
Opiekun:
Prefekt:
Prefekt:

Prefekci Naczelni